Informacje wewnętrzne PTTK KatowiceDla szkółPolecamy

Wycieczki szkolne

Górnośląski Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Katowicach pragnie przedstawić Państwu ofertę organizacji wyjazdów szkolnych. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu chcielibyśmy zapewnić Państwa o profesjonalnym przygotowaniu imprezy, która może być zrealizowana w każdym zakątku Polski jak i zagranicą – zgodnie z Państwa preferencjami. Dołożymy wszelkich starań aby impreza turystyczna zainteresowała nawet najbardziej wymagającego uczestnika.

Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 234. Współpracujemy ze znakomitą kadrą licencjonowanych pilotów i przewodników  którzy są doświadczeni w pracy z dziećmi i młodzieżą. W niniejszej publikacji (przygotowanej na rok szkolny 2018/2019, ale wciąż aktualne) przedstawiamy przykładową ofertę kilkunastu wyjazdów. Oczywiście każde zamówienie traktujemy indywidualnie i na Państwa zapytanie możemy przygotować dokładne oferty imprez turystycznych, dopasowanych do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy!

Górnośląski Oddział PTTK – Biuro Podróży
40-098 Katowice, ul. Rynek 13,
tel. 32 253 03 62, faks 32 258 87 29
www.pttk.katowice.pl ● e-mail: pttk@pttk.katowice.pl
Jesteśmy także na Facebooku!

PROMOCJE

● 2 wycieczki z jednej szkoły w jednym roku szkolnym = 1 usługa przewodnicka w języku polskim po Katowicach do 4 godz. GRATIS!
● 4 wycieczki z jednej szkoły w jednym roku szkolnym = 1 usługa przewodnicka w języku polskim po Jurze lub Beskidach (1 dzień) GRATIS!
● NAUCZYCIEL-KIEROWNIK GRUPY, który zamówi u nas 2 wycieczki szkolne 1-dniowe w jednym roku szkolnym otrzyma GRATIS wyjazd na wybraną w naszym biurze wycieczkę 1-dniową z naszej oferty
● NAUCZYCIEL-KIEROWNIK GRUPY, który zamówi u nas 2 wycieczki szkolne KILKUDNIOWE w jednym roku szkolnym otrzyma UPUST 50% NA wyjazd na wybraną w naszym biurze wycieczkę 2-3 DNIOWĄ z naszej oferty
● W przypadku wycieczek szkolnych kilkudniowych nauczyciel-kierownik grupy otrzyma „kieszonkowe” na wycieczkę!